Ubytování Český ráj - U Dědka stylová dovolená v ČESKÉM RÁJI

Psí ubytovací podmínky

S ohledem na skutečnost několika připomínek u nás ubytovaných "bezpsích" hostů k jejich jinak bezstarostnému pobytu na našem statku, jsme byli těmito okolnostmi donuceni poněkud „poupravit" náš doposud zcela benevolentní přístup k podmínkám ubytování Vašich chlupatých miláčků. Tak tedy:

1 - jsme sice na statku, nicméně né každý host má chuť kličkovat po našem dvorku a sledovat kde do čeho šlápne. Proto jednoznačně prosíme majitele, aby provedenou „potřebu" svého mazlíka důsledně a důkladně a včas uklidili.2 - volné pobíhání psů v prostorách statku, zvláště větších plemen, prosíme maximálně omezit. Věřte, že málokterý rodič skutečně ocení "přítulnost a bezpochyby kamarádskou povahu", pro ně neznámého čtyřnohého chlupatce, který odkudsi zpoza rohu náhle vybafne na jejich malého a v prostoru bezelstně se potulujícího potomka.
3 - každý host, který si bude přát ubytování se svým psem, bude při odjezdu zodpovědný za předání pokoje s provedeným základním úklidem po svém chlupatci. Tzn. že bez rozdílu všechny malé, dlouhé, tenké, hrubosrsté, kudrnaté chlupy a chloupky z Vašeho miláčka s pochopením nebudeme za Vás uklízet například z podsedáků u jídelního stolu, z polštářů, povlečení nebo prostěradel a už vůbec ne například z ledničky, ze sprchového koutu, ze záchodového prkýnka, z umyvadla, ze složené přistýlky nebo kuchyňského nádobí jak se nám již několikrát k našemu úžasu stalo. Vysavač samozřejmě k zapůjčení bez problémů na vyžádání u paní domácí.

Děkujeme tímto za pochopení a věříme, že i za těchto podmínek si Vy i Váš chlupatej mazlílek svůj pobyt u nás náležitě užijete.

K + M

TIP: Vašemu úmornému úklidu se dá velmi jednoduše předejít tím, že Vašeho chlupatého mazlíka požádáte, aby po přechodnou dobu nuceného exilu mimo své domácí teritorium spinkal hezky na podlaze u Vaší postýlky a na obvyklé společné ranní šmajchlování v posteli či odpolední siestu na pohovce si počkal pár dnů do společného návratu domů.