Ubytování Český ráj - U Dědka stylová dovolená v ČESKÉM RÁJI

SPANÍ NA SENÍKU – Romantické ubytování Český ráj

Těšíte se při vaší dovolené na nevšední zážitky? Právě jste objevili to pravé originální ubytování v celém Českém ráji! Využijte jedinečné atmosféry a přespěte v rámci pobytu na statku se svými potomky, nebo prostě jen tak, na našem starém seníku, upraveném pro nocování pěkně "po staročesku". Zažijete ojedinělou atmosféru kombinace staré stodoly, vůně sena a čerstvého vzduchu ...stejnou jako zaživaly celé generace našich předků, děveček a čeledínů.

Každé slunné ráno Vás budou probouzet brzké ranní paprsky nahlížející přímo do Vaší postele skrz stará štítová prkna. Jak nám onehdá okomentoval přespání jistý zákazník:

„Jedna takováto noc mi vydala za několik sezení u mého psychologa." :o))

Vřele doporučujeme i Vám.

K + M

ps: technické hlášení pro nocležníky na seníku - k dispozici je pro Vás společné WC, společenská místnost se samoobslužným výčepem a terasou a 1x romantická venkovní studená sprcha tzn. bez možnosti teplé sprchy, ohniště a grill. Dále neobyčejně svěží a čerstvý vzduch. NUTNÝ vlastní spací pytel. Karimatka není potřeba. To jen abyste věděli, co máte čekat a na co se připravit :o)