Ubytování Český ráj - U Dědka stylová dovolená v ČESKÉM RÁJI

Sportovní aktivity v Českém ráji

Hledáte to pravé sportovní ubytování v Českém ráji? Téměř 25let vlastní velmi aktivní sportovní činnosti převážně provozované v Českém ráji (horolezení, létaní, závodní MTB, orientační běh...atd.) mi umožňuje Vám  skutečně nadstandardně doporučit kam, kde a jak se sportovně a turisticky vyžít. Velmi často Vás tak pošlu do jedinečných míst a terénů, kam se standardní tůrista nemá šanci sám dostat, neb neví, páč v průvodcích to jednoduše nenajde:o)

Neváhejte proto a obraťte se na nás s prosbou o naplánování svých sportovních a turistických aktivit. Mimo jiné pro Vás rádi připravíme např.:

  • individuální kurz horolezení, který můžeme spojit s výstupem na nejkrásnější ­věže v blízkém Hruboskalské skalním městě
  • domluvíme tandemový let na paraglidingu z nedalekého Kozákova (za příznivého počasí)
  • individuální pěší túry a cyklotrasy (MTB, cyklo) nejlépe vyhovující Vaším představám a kondici
  • návštěvu nedalekého lanového centra na Hrubé Skále nebo Malé Skále
  • vyjiždku na koních v nedalekém dvoře Borčice
  • kde v blízkém okolí máte možnost zahrát si tenis, golf, beach, volejbal, koupání nebo  vyrazit na inline
  • a mnoho dalšího s adrenalinem i bez

Vyžití a zábava při ubytování U Dědka v Českém ráji

K zapůjčení žlutá koloběžka, míče, rakety, hračky pro děti a mnohé další kratochvílné přístroje. Rovněž karabiny, lana, sedáky máme pro Vás připraveny. Pro zdatnější sportovce je k dispozicimalá treninková horolezecká stěna nebo nově půjčovna horských kol. Na zahradě v sezoně bývá občas nainstalována "SLACK lajna" - ideální sportovně-společenská podvečerní zábava! Pro hudebníky, aby nežárlili, zde máme klavír a jednu erární kytaru.

Víceúčelové sportovní hřiště v obci Kacanovy

Pokud budete mít se svými dětmi chuť nebo jste sportovně založený sportovní parta, můžete bez problému využít Víceúčelové sportovní obecní hřiště v nedaleké obci Kacanovy. Hřiště bývá většinou volné, nicméně pokud budete chtít mít jistotu lépe si zavolat panu starostovi na tel.: +420 604 464 032  A kudy tam cestu najdete zde...

 Víceúčelové hřiště Kacanovy    Víceúčelové sportovní hřiště Kacanovy  

Co dělat během dovolené v Českém ráji při špatném počasí?

V případě opravdu velké nepřízně počasí máte možnost navštívit ZÁBAVNÍ CENTRUM A LÁZNĚ BABYLON v Liberci (cca 30km  - venkovní a vnitřní termální bazén, vodní kaskády, sportovní bazén, tenisové a volejbalové kurty, fitness, saunu, wellness beauty, wellness, obchody a luxusní restaurace) nebo využít z některou z dalších možností uvedených.

Přijďte pobejt těšíme se na Vás

Kateřina + Martin

kuba & mates